KONSOLA Z czereśni, live edge, loft

2019-04-16
# meble z drewna# loft# surowe drewno# konsola# meble do przedpokoju# meble do holu# drewno czereśni# live edge# bar KONSOLA Z czereśni, live edge, loft - zdjęcieKONSOLA Z czereśni, live edge, loft - zdjęcieKONSOLA Z czereśni, live edge, loft - zdjęcie

Konsola została wykonana z drewna czereśni. Jeden brzeg został zostawiony w swoim naturalnym nieregularnym kształcie. Blat konsoli jest zaolejowany wysokiej jakości olejem.Nogi stalowe, malowane proszkowo na czarny mat.Konsola świetnie wpasuje się w hol czy korytarz naszego domu, może również posłużyć jako bar w kuchni. Drewno czereśni ma piękny czerwony odcień. Wymiary Długość 115 cm Szerokość 28 cm Wysokość 80 cm Jeśli jesteś osobą ceniącą piękno, oryginalne rzeczy i handmade, jeśli lubisz kształt, odcień i klimat surowego drewna ten mebel jest z pewnością dla Ciebie. Użytkowanie i pielęgnacja Użytkowanie drewna - Konserwacja drewna polega na czyszczeniu powierzchni miękką tkaniną z użyciem środków czyszcząca-konserwujących- najlepiej pianek i emulsji. Jak czyścić drewno olejowane? : Odkurzyć zaolejowaną powierzchnię miękką szmatką wełnianą lub bawełnianą. Zaplamienia, miejscowe ślady, rozlane płyny oraz inne zabrudzenia dadzą się usunąć przy pomocy gąbki (dobrze wyciśniętej i nie cieknącej) namoczonej w neutralnym, łagodnym detergencie (np. wodzie z dodatkiem płynu do mycia naczyń). Należy unikać stosowania gąbek ściernych, środków na bazie amoniaku czy środków wybielających o wysokim stężeniu. Powierzchnie wycierać do sucha miękką szmatką.Przy codziennej pielęgnacji należy używać emulsji lub pianek do drewna. Jak konserwować drewno olejowane?: Po paru latach użytkowania możemy ponownie zaimpregnować nasz mebel, należy zaolejować powierzchnię nową, bardzo cienką warstwą oleju, który zregeneruje powłokę ochronną i zapewni materiałowi naturalny i ciepły wygląd olejowanego drewna. Jak odnawiać drewno olejowane? : Olej do blatów kuchennych można poddawać renowacji, również miejscowo. Delikatnie przeszlifować (drobnoziarnistym papierem ściernym o ziarnie 120-180) zniszczone miejsce (oczyszczając je z plam, rys itp.), a następnie ponownie zaimpregnować. Konsola ze zdjęcia jest skończonym produktem, zanim wyślemy go do Ciebie, zostanie bezpiecznie spakowany.

Autor: Forrest

Zapraszamy do naszego sklepu. Znajdziesz tu stoliki kawowe połączone z żywicą, stoliki z plastrów drewna, wspaniale dębowe konsole, bukowe lampki. Miłość do drewna i doświadczenie w pracy z żywicą pozwala nam stworzyć unikatowe produkty. Wyszukujemy i zdobywamy drewno najlepszej jakości, drewno ze swoją własną historią, stąd nasze produkty są wyjątkowe. Możesz też zamówić u nas meble dopasowane do Twoich potrzeb, wybierając rozmiar, kształt czy kolor. Produkty Forrest stworzą w Twoim domu prawdziwe “Życie w lesie”.