Stolik kawowy dębowy z plastra drewna z żywicą

2018-07-05
# stolik dębowy# dąb# stolik drewniany# stolik z plastra drewna# stolik kawowy# żywica poliestrowa# żywica epoksydowa# plaster drewna# wyposazenie-wnetrz# stolik-z-zywica# design# stolik-z-plastra-drzewa# stół# stolik-do-salonu# do salonu Stolik kawowy dębowy z plastra drewna z żywicą - zdjęcieStolik kawowy dębowy z plastra drewna z żywicą - zdjęcieStolik kawowy dębowy z plastra drewna z żywicą - zdjęcieStolik kawowy dębowy z plastra drewna z żywicą - zdjęcieStolik kawowy dębowy z plastra drewna z żywicą - zdjęcieStolik kawowy dębowy z plastra drewna z żywicą - zdjęcie

*Stolik ten wykonujemy na zamówienie. Wykonamy podobny jak na zdjęciu. Czas realizacji 4 tygodnie.*Stół okrągły, wykonany ze 140 letniego dębu, na środku widać pozostałości po postrzale z czasów walk partyzanckich.*Stół posiada wyjątkową historię, a naturalne pęknięcie zostało zalane przezroczystą żywicą. *Stolik olejowany. Nogi stalowe malowane proszkowo na czarny połysk.*WymiaryWys 54 cmŚrednica 77Grubość blatu 6,5 cm Stolik pięknie prezentuje się we wnętrzach skandynawskich, loftowych oraz modnym dziś stylu eko.Stolik jest idealny dla ludzi ceniących historię i unikalność mebli.*Użykowanie żywicy- Żywica jest odporna na wodę, alkohol, kawę czy herbatę. Można na niej stawiać gorącę napoje w kubkach, króre standardowo mają do 50 stopni. Blaty do kuchni dodtakowo impregnujemy lakierem, który jest odporny na wyższe temperatury oraz dostosowany do kontaktu z żywnością. Konserwacja żywicy przypomina konserwację powierzchni szklanych. Stosujemy płyn do szyb i przecieramy miękką szmatką lub ręcznikiem papierowym, następnie polerujemy, żeby usunąć smugi.Jak czyścić drewno olejowane? : Odkurzyć zaolejowaną powierzchnię miękką szmatką wełnianą lub bawełnianą. Zaplamienia, miejscowe ślady, rozlane płyny oraz inne zabrudzenia dadzą się usunąć przy pomocy gąbki (dobrze wyciśniętej i nie cieknącej) namoczonej w neutralnym, łagodnym detergencie (np. wodzie z dodatkiem płynu do mycia naczyń). Należy unikać stosowania gąbek ściernych, środków na bazie amoniaku czy środków wybielających o wysokim stężeniu. Powierzchnie wycierać do sucha miękką szmatką.Przy codziennej pielęgnacji należy używać emulsji lub pianek do drewna. Jak konserwować drewno olejowane?: Po paru latach użytkowania możemy ponownie zaimpregnować nasz mebel, należy zaolejować powierzchnię nową, bardzo cienką warstwą oleju, który zregeneruje powłokę ochronną i zapewni materiałowi naturalny i ciepły wygląd olejowanego drewna. Jak odnawiać drewno olejowane? : Olej do blatów kuchennych można poddawać renowacji, również miejscowo. Delikatnie przeszlifować (drobnoziarnistym papierem ściernym o ziarnie 120-180) zniszczone miejsce (oczyszczając je z plam, rys itp.), a następnie ponownie zaimpregnować. Stolik ze zdjęcia jest skończonym produktem, zanim wyślemy go do Ciebie, zostanie bezpiecznie spakowany na paletę.

Autor: Forrest

Zapraszamy do naszego sklepu. Znajdziesz tu stoliki kawowe połączone z żywicą, stoliki z plastrów drewna, wspaniale dębowe konsole, bukowe lampki. Miłość do drewna i doświadczenie w pracy z żywicą pozwala nam stworzyć unikatowe produkty. Wyszukujemy i zdobywamy drewno najlepszej jakości, drewno ze swoją własną historią, stąd nasze produkty są wyjątkowe. Możesz też zamówić u nas meble dopasowane do Twoich potrzeb, wybierając rozmiar, kształt czy kolor. Produkty Forrest stworzą w Twoim domu prawdziwe “Życie w lesie”.