Stolik kawowy sosnowy ze starych desek z żywicą

2018-07-05
# recycling# drewniany stół# żywica poliestrowa# stół z żywicą# żywica epoksydowa# stolik z żywicą# stół do salonu# stare deski# stolik ze starych desek# żywica fluorescencyjna# sosna# fluo# do salonu Stolik kawowy sosnowy ze starych desek z żywicą - zdjęcieStolik kawowy sosnowy ze starych desek z żywicą - zdjęcieStolik kawowy sosnowy ze starych desek z żywicą - zdjęcieStolik kawowy sosnowy ze starych desek z żywicą - zdjęcieStolik kawowy sosnowy ze starych desek z żywicą - zdjęcieStolik kawowy sosnowy ze starych desek z żywicą - zdjęcieStolik kawowy sosnowy ze starych desek z żywicą - zdjęcie

Stolik ten wykonujemy na zamówienie. Wykonamy podobny jak na zdjęciu. Czas realizacji 4 tygodnie.Stolik wykonany jest z sosnowych desek ze starej przedwojennej chałupy, deski połączyliśmy niebieską fluorescencyjną żywicą, całość pokryliśmy bezbarwną żywicą.Nogi malowane proszkowo, kolor miedziany. WymiaryWys 42 cmSzer 60,5 cmDł 113 cmGrubość blatu 3,4 cm Stolik robi niesamowite wrażenie, czerń desek przepięknie kontrastuje z niebieską żywicą. Stolik kawowy świetnie wkomponuje się w stylistykę wnętrz skandynawskich, loftowych, nowoczesnych, eko, eklektycznych. Po deski do kolekcji Stare Domy udaliśmy się w okolicę lasów Roztocza do wsi Hutki. Znajdująca się tam stara chałupa od lat była wystawiona na działanie słońca, wiatru, deszczu, śniegu i mrozu. To właśnie sile natury zawdzięczają dzisiejszy swój charakter. Stolik smagany wiatrem… W Twoim domu życie w lesie.

  • Stół jest idealny dla osób ceniących historię i wyjątkowość mebli. Użytkowanie żywicy- Żywica jest odporna na wodę, alkohol, kawę czy herbatę. Można na niej stawiać gorące napoje w kubkach, które standardowo mają do 50 stopni. Blaty do kuchni dodatkowo impregnujemy lakierem, który jest odporny na wyższe temperatury oraz dostosowany do kontaktu z żywnością. Konserwacja żywicy przypomina konserwację powierzchni szklanych. Stosujemy płyn do szyb i przecieramy miękką szmatką lub ręcznikiem papierowym, następnie polerujemy, żeby usunąć smugi. Stolik ze zdjęcia jest skończonym produktem, zanim wyślemy go do Ciebie, zostanie bezpiecznie spakowany na paletę.

Autor: Forrest

Zapraszamy do naszego sklepu. Znajdziesz tu stoliki kawowe połączone z żywicą, stoliki z plastrów drewna, wspaniale dębowe konsole, bukowe lampki. Miłość do drewna i doświadczenie w pracy z żywicą pozwala nam stworzyć unikatowe produkty. Wyszukujemy i zdobywamy drewno najlepszej jakości, drewno ze swoją własną historią, stąd nasze produkty są wyjątkowe. Możesz też zamówić u nas meble dopasowane do Twoich potrzeb, wybierając rozmiar, kształt czy kolor. Produkty Forrest stworzą w Twoim domu prawdziwe “Życie w lesie”.