Szafka, domek na klucze RĘKODZIEŁO

2020-01-30
# dlaniej# prezent# rękodzieło# dlaniego# dodomu# dodatki# pomysłnaprezent# szafkanaklucze# handmade# domeknaklucze# domek# szafka Szafka, domek na klucze RĘKODZIEŁO - zdjęcieSzafka, domek na klucze RĘKODZIEŁO - zdjęcieSzafka, domek na klucze RĘKODZIEŁO - zdjęcie

Witam Sprzedam piękną, duża szafkę/domek na klucze z wieszaczkami w wewnątrz. Starannie wykonana, postarzona w stylu shabby chic Szafka była szlifowana, malowana farbami akrylowymi oraz wielokrotnie lakierowana wodnym lakierem - co powoduje że jest odporna na brud i wilgoć. Szafka to świetny pomysł na prezent/upominek, ładny i praktyczny. Staranne wykonanie oraz oryginalny motyw sprawiają, ze szafka może stać się również niepowtarzalnym elementem dekoracyjnym; Wewnątrz szafki znajduje się 6 metalowych haczyków w dwóch rzędach. Z tyłu znajdują się 2 otwory do przywieszenia szafki do ściany (brak kołków montażowych) Rozmiar zewnętrzny: 22 cm x 26 cm x 6 cm Rozmiar wewnętrzny: 18 cm x 20 cm x 4 cm Szafka wykonana z drewna stan - nowe prosto spod pędzla. Aktualnie dostępna 1 szt. - na zamówienie wykonam potrzebna ilość; Wykonam również szafki/domki na zamówienie w interesującym Państwa motywie i kolorystyce W razie pytań proszę o kontakt POLECAM!!!!

Autor: MKDecor

Zajmuję się tworzeniem i ozdabianiem przedmiotów z drewna - szkatułki, kuferki, tace, chusteczniki, szafki na klucze, tace i inne. Wszystkie moje prace wykonywane są ręcznie z największą starannością.