STOLIK KAWOWY Z CZARNEGO DĘBU I BIAŁEJ ŻYWICY

2019-01-31
# stolik dębowy# żywica epoksydowa# stolik z żywicą# stare drewno# stolik z drewna# biała żywica# drewno i żywica# meble z żywicy# stolik z dębu# meble z czarnego dębu# czarny dąb STOLIK KAWOWY Z CZARNEGO DĘBU I BIAŁEJ ŻYWICY - zdjęcieSTOLIK KAWOWY Z CZARNEGO DĘBU I BIAŁEJ ŻYWICY - zdjęcieSTOLIK KAWOWY Z CZARNEGO DĘBU I BIAŁEJ ŻYWICY - zdjęcieSTOLIK KAWOWY Z CZARNEGO DĘBU I BIAŁEJ ŻYWICY - zdjęcieSTOLIK KAWOWY Z CZARNEGO DĘBU I BIAŁEJ ŻYWICY - zdjęcieSTOLIK KAWOWY Z CZARNEGO DĘBU I BIAŁEJ ŻYWICY - zdjęcieSTOLIK KAWOWY Z CZARNEGO DĘBU I BIAŁEJ ŻYWICY - zdjęcieSTOLIK KAWOWY Z CZARNEGO DĘBU I BIAŁEJ ŻYWICY - zdjęcie

*Czarny dąb, z którego powstał stolik ma kilkaset lat, swój kolor zawdzięcza długiemu leżakowaniu w wodzie. *Blat stolika został uzupełniony białą żywicą, która pięknie kontrastuje z czernią dębu. *Nogi zostały wykonane z drewna bukowego, zabezpieczone barwioną bejcą. *Drewno na blacie jest zaolejowane. *Wymiary: - długość 105 cm - szerokość 54 cm - wysokość 43 cm *Każdy kto szanuje historię drewna, zauważy piękno czarnego dębu. * Stolik jest idealny dla osób, którzy cenią sobie estetykę i artyzm. * Idealnie wpasuje się do wnętrz w stylu glamour, eklektycznych, eco, country, klasycznych czy nowojorskich. *Użytkowanie żywicy- Żywica jest odporna na wodę, alkohol, kawę czy herbatę. Można na niej stawiać gorące napoje w kubkach, które standardowo mają do 50 stopni. Blaty do kuchni dodatkowo impregnujemy lakierem, który jest odporny na wyższe temperatury oraz dostosowany do kontaktu z żywnością. Konserwacja żywicy przypomina konserwację powierzchni szklanych. Stosujemy płyn do szyb i przecieramy miękką szmatką lub ręcznikiem papierowym, następnie polerujemy, żeby usunąć smugi. Jak czyścić drewno olejowane? : Odkurzyć zaolejowaną powierzchnię miękką szmatką wełnianą lub bawełnianą. Zaplamienia, miejscowe ślady, rozlane płyny oraz inne zabrudzenia dadzą się usunąć przy pomocy gąbki (dobrze wyciśniętej i nie cieknącej) namoczonej w neutralnym, łagodnym detergencie (np. wodzie z dodatkiem płynu do mycia naczyń). Należy unikać stosowania gąbek ściernych, środków na bazie amoniaku czy środków wybielających o wysokim stężeniu. Powierzchnie wycierać do sucha miękką szmatką.Przy codziennej pielęgnacji należy używać emulsji lub pianek do drewna. Jak konserwować drewno olejowane?: Po paru latach użytkowania możemy ponownie zaimpregnować nasz mebel, należy zaolejować powierzchnię nową, bardzo cienką warstwą oleju, który zregeneruje powłokę ochronną i zapewni materiałowi naturalny i ciepły wygląd olejowanego drewna. Jak odnawiać drewno olejowane? : Olej do blatów kuchennych można poddawać renowacji, również miejscowo. Delikatnie przeszlifować (drobnoziarnistym papierem ściernym o ziarnie 120-180) zniszczone miejsce (oczyszczając je z plam, rys itp.), a następnie ponownie zaimpregnować. *Stolik ze zdjęcia jest skończonym produktem, zanim wyślemy go do Ciebie, zostanie bezpiecznie spakowany.

Autor: Forrest

Zapraszamy do naszego sklepu. Znajdziesz tu stoliki kawowe połączone z żywicą, stoliki z plastrów drewna, wspaniale dębowe konsole, bukowe lampki. Miłość do drewna i doświadczenie w pracy z żywicą pozwala nam stworzyć unikatowe produkty. Wyszukujemy i zdobywamy drewno najlepszej jakości, drewno ze swoją własną historią, stąd nasze produkty są wyjątkowe. Możesz też zamówić u nas meble dopasowane do Twoich potrzeb, wybierając rozmiar, kształt czy kolor. Produkty Forrest stworzą w Twoim domu prawdziwe “Życie w lesie”.